У Києві можна отримати часткову компенсацію за придбане авто: хто може розраховувати на виплати

Програма “Підтримка киян – Захисників та Захисниць України” передбачає часткову компенсацію за придбаний легковий автомобіль для військовослужбовців, які отримали інвалідність через повну або часткову втрату кінцівки.

Як повідомляють у КМДА, компенсацію отримують військові, які отримали інвалідність І та ІІ групи через ампутацію кінцівки або її частини під час повномасштабного вторгнення Росії в Україну.

– Вартість машини не регламентована, утім сума компенсації складає 180 прожиткових мінімумів для працездатних осіб. На сьогодні це 545 040 гривень, — повідомила заступниця голови КМДА з питань здійснення самоврядних повноважень Марина Хонда.

Для отримання компенсації та матеріальної допомоги необхідно бути зареєстрованим у Києві під час подання заяви. Порядок отримання допомоги та перелік необхідних документів доступні на сайті Департаменту соціальної та ветеранської політики КМДА.

У КМДА наголосили, що рішення про матеріальну допомогу на часткову компенсацію за придбаний легковий автомобіль приймається комісійно протягом 30 календарних днів із дня надходження відповідної заяви.

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...