У Києві на даху ТЦ зробили футбольне поле

У Києві на Солом’янці незвичайно прикрасили дах нового торгово-розважального центру на вулиці Вацлава Гавела. Там розмістили футбольне поле.

Як повідомила депутатка Київради Ксенія Семенова, на даху розкотили рулон штучної трави, прикрутили дві брами, поставили сітку, якій зазвичай огороджують будівельні роботи. Все це не схоже на проект і небезпечно.

Як мінімум, ігри у футбол на даху можуть бути небезпечними для перехожих. М’яч може вилетіти та впасти з висоти третього поверху на людину.

Депутатка звернулася до Державної інспекції архітектури та містобудування, щоби там розібралися із законністю футбольного поля на даху.

Зазначимо, що цей ТРЦ збудувало ПП “Росток”, незважаючи на обурення місцевих жителів. Раніше на цьому місці були спортивні майданчики, тому після скандалів та розглядів у проектну документацію внесли зміни. Згідно з ними, на даху мали бути футбольно-тенісні майданчики, що компенсувати втрачену інфраструктуру. Але у результаті ТРЦ збудували без майданчиків, а покрівлю збиралися здавати в оренду протягом 7 років, щоб там облаштували тенісні корти.

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...