У Києві на Галицькій площі демонтували радянську зірку з обеліска

З обеліска, відкритого у 1982 році на честь міста- героя Києва, демонтували радянський символ. Йдеться про пам’ятник, що знаходиться в центрі Галицької площі (раніше – Перемоги).

Як повідомили журналісти ВВС Україна, працівники комунальних служб, які відбили “зірку героя” та помістили її до вантажівки від коментарів відмовилися. В Департаменті територіального контролю міста Києва заявили, що “декомунізація в дії” та “далі буде”.

Комунальники прибрали зірки на бічних сторонах обеліска та анотаційну дошку російською мовою. А також змінили напис “1941” на “1939” рік, коли почалася Друга світова війна.

Минулоріч на цьому ж проспекті радянські зірки демонтували з будинку.

У жовтні минулого року кияни підтримали петицію з вимогою демонтувати обеліск. У травні Міністерство культури та інформаційної політики позбавило цей монумент охоронного статусу. 

Нагадаємо, не так давно на Хрещатику з’явилась виставка “пропагандистів”. Активісти у центрі Києва виставили фігури український медійників, які так чи інакше мають відношенні до країни-агресора. Серед них була  постать журналіста Дмитра Гордона. Натомість, інтерв’юеру не сподобалась акція з використанням його зображення, тому він вирішив вчинити скандал з військовими-ініціаторами виставки. 

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...