У Києві остаточно скасовано плату за паркування

З 21 лютого рішенням суду стягнення плати за паркування у Києві скасовано.

Остаточним скасуванням плати за паркування стало рішення Шостого апеляційного адмінсуду Києва. Цей суд підтвердив рішення Окружного адмінсуду про визнання протиправним та скасування розпорядження КМВА, яким затверджено тарифи на платне паркування у місті.

Хорошу новину водіям повідомив голова Київського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України Олексій Хмельницький. Рішенням суду визнано незаконним розпорядження Київської міської військової адміністрації від 07.11.2022 № 735 про встановлення тарифів за паркування: 35 грн за годину у першій зоні, 25 та 5 грн – у другій та третій відповідно.

13 жовтня 2023 року Тимчасова адмінколегія АМКУ встановила, що столичні ціни на паркування завищені. Визнано, що “Київтранспарксервіс”, який встановив плату в 35 грн на годину, скористався монопольним становищем, оскільки він міг формувати ціну за паркування.

Антимонопольний комітет оштрафував “Київтранспарксервіс” на 3,3 млн. грн. і зобов’язав комунальників та КДВА усунути правопорушення.

Нагадаємо, у січні біля метро “Дарниця” чоловіки напали на інспектора з паркування та водія евакуатора, після чого їх затримали.

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...