У Києві помер український вчений Ігор Козловський: коли відбудеться прощання

У Києві помер український релігієзнавець, філософ і письменник Ігор Козловський.

Видатний українець помер у віці 69 років від серцевого нападу. Його смерть підтвердив син Олександр у соціальній мережі.

Ігор Козловський автор понад 50 наукових книг та більш ніж 200 статей у словниках, енциклопедіях, наукових періодичних виданнях, а також поетичних збірок та прозових творів. Серед векторів його діяльності була релігійна ситуація на окупованих територіях Донбасу.

До слова, у 2017 році українського вченого представники так званого “військового трибуналу ДНР” взяли в полон, де він зазнавав катувань та знущань протягом 700 днів, поки українська влада його не обміняла.

Навіть в останні роки свого життя вчений продовжував наукову і громадську діяльність. Він допомагав звільнити з полону багатьох українських політвʼязнів, яких утримувала Росія.

У мереж українські журналісти, письменники, діячі культури і учні Ігоря Козловського висловлюють співчуття і називають смерть генія “великою втратою для суспільства”.

Прощання з Ігорем Козловським відбудеться в суботу, 9 вересня, о 12:00 у Свято-Михайлівському Золотоверхому монастирі.

Нагадаємо, прем’єр-міністерка Данії Метте Фредеріксен прибула до Києва з неоголошеним візитом. Вона обговорила новий пакет допомоги українській армії з Володимиром Зеленським. 

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...