У Києві посадовиця “зливала” дані із системи “Безпечне місто”

Посадовиця “зливала” інформацію про пересування авто Києвом із системи “Безпечне місто”.

Як повідомляють у Київській міській прокуратурі, виконуюча обов’язків гендиректорка КП “Інформатика”  вже неодноразово поширювала дані з обмеженим доступом з київської системи відеоспостереження.

За інформацією прокуратури, жінка на прохання знайомого посадовця передавала через мобільний месенджер маршрути пересування конкретних транспортних засобів по Києву. Також посадовиця зливала місце фіксації транспортних засобів через засоби системи відеоспостереження.

Гендиректорка отримала підозру за розповсюдження інформації з обмеженим доступом, які зберігались в автоматизованих системах.

Як зазначає КМДА, у березні 2023 року її відсторонили від посади та провели внутрішні безпекові заходи. КП “Інформатика” спільно з правоохоронцями провело розслідування щодо можливої передачі інформації із системи відеоспостереження стороннім особам. Система відеоспостереження працює у штатному режимі, втручань не було.

Нагадаємо, поліція викрила угрупування, яке займалось виготовленням і продажем підробних дипломів про освіту та документів, що дозволяють військовозабов’язаним перетнути кордон України. 

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...