У Києві посилюють систему безпеки через погрози росіян збільшити кількість ракетних атак

Відбулося термінове засідання Ради оборони міста у Києві щодо посилення заходів безпеки. Серед іншого ухвалили рішення забезпечити доступ містян до укриттів і підготувати “пункти незламності”.

Як повідомив начальник Київської міської військової адміністрації Сергій Попко, приводом для скликання засідання Ради оборони Києва стали заяви керівників Росії про наміри збільшити ракетні обстріли України, зокрема Києва.

– Це підтверджується останніми ракетними ударами із застосуванням озброєння з найкоротшим часом прильоту, — зазначив Сергій Попко.

Також, існує можливість спроби проникнення російських диверсійно-розвідувальних груп до Києва, залучення агентів спецслужб та інших елементів з метою дестабілізації ситуації.

У цьому зв’язку Рада оборони Києва вирішила:

  • невідкладно опрацювати питання щодо проведення в Києві заходів, які передбачають залучення чисельної кількості людей;
  • переглянути нормативно-розпорядчі документи щодо життєдіяльності столиці, зокрема, питання роботи громадського транспорту, проведення спортивних, культурних, освітніх, медичних, розважальних заходів;
  • усім силовим та військовим структурам Києва відповідно до своїх повноважень посилити увагу до місць скупчення людей, забезпечити дотримання публічної безпеки та порядку в столиці;
  • усім відповідальним структурам та балансоутримувачам споруд цивільного захисту забезпечити постійний доступ населення до укриттів та готовність “пунктів незламності” до використання.

У КМВА також пообіцяли моніторити соцмережі щодо поширення дезінформації, провокацій та іншої інформації спрямованої на дестабілізацію ситуації в столиці.

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...