У Києві судитимуть посадовця, який розтратив гроші під час облаштування шкільного укриття

У Києві правоохоронні органи викрили посадовця, який мав встановити генератори в укриттях навчальних закладах. Його обвинувачують у розтраті бюджетних коштів.

Як повідомляють у Головному управлінні Національної поліції Києва, керівник управління освіти в одній із районних державних адміністрацій столиці уклав контракт із приватним підприємством на закупівлю 15 бензинових генераторів. Ці генератори призначалися для обладнання простих укриттів у навчальних закладах.

– За вказівкою підозрюваного на особовий рахунок фірми-продавця було перераховано 1 425 000 гривень, що на 350 тисяч більше ніж реальна ринкова вартість техніки. Вказану різницю вартості було встановлено за результатами проведення судової товарознавчої експертизи, — пише ГУНП Києва.

Наразі правоохоронці завершили розслідування та скерували звинувачення до суду. Підозрюваному загрожує до восьми років ув’язнення з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Нагадаємо, наразі 3% шкіл у Київській області перейшли на дистанційну форму навчання через відсутність укриттів. Протягом року планується розв’язувати цю проблему. Загалом в регіоні діє більше ніж 2,1 тисячі сховищ. Випадки недопускання людей до захисних споруд поодинокі. 

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...