У Києві відкривається нова книгарня, де можна буде випити кави чи вина

У Києві 1 вересня відкриєтья нова локація за адресою вулиця Антоновича, 50. Він займає два поверхи, об’єднуючи в собі книгарню, кав’ярню та івент-простір для різноманітних заходів, серед яких можуть бути книжкові читання, творчі вечори.

Заклад називається Readeat. Як розповіла Vgorode команда закладу, в асортименті вже понад 8000 найменувань книжок різних жанрів: від сучасної української прози та поезії до класичної зарубіжної літератури, професійних видань та коміксів. Крім того, є величезний вибір вінілових платівок, кількість яких сягає близько 1000.

Івент-простір Readeat буде служити платформою для презентацій нових книжок від українських видавництв, зустрічей з авторами, книжкових клубів, читань для дітей різного віку та навіть вечорів з живою музикою. Крім того, в кав’ярні можна буде випити кави чи вино від українського виробника, поїсти десерти.

Власник розповів, що головною метою книгарні Readeat є популяризація читання в Україні. Він хоче зробити його таким самим захопливим, як кіно чи музика. Він сподівається, що цей новий проект допоможе втілити цю місію, створивши середовище, в яке захочеться знову повертатися.

Паралельно з фізичним магазином Readeat запускають і інтернет-платформу, де можна буде знайти ті ж книжки, що й у магазині, з цінами від видавництв.

No votes yet.
Please wait...