У Києві в одній житловій багатоповерхівці можуть бути прописані тисячі компаній: встановлений рекорд України

Підприємці в Києві реєструють сотні компаній за тією самою адресою. Рекорд для столиці – 2363 компанії.

Ця цифра не є помилкою. Справді, 2363 фірми мають реєстрацію у звичайній житловій “сталінці” за адресою вул. Юрія Іллєнка (Мельникова), 12. 1978 компаній з цього списку є чинними, решта вже закрилася.

Про будинок-рекордсмен повідомив Opendatabot, пишуть в informator.ua. В Україні понад 140 тисяч компаній мають адреси саме масової реєстрації, тобто за кожною такою адресою є понад 50 різних підприємств.

У Києві понад 101 тисячу компаній, майже 72% від загальної кількості, зареєстровано за такими масовими адресами. А таких адрес налічується 815.

На другому місці після згаданої вище вулиці Юрія Іллєнка, 12, йде адреса “вул. Звіринецька, 63”, там нібито базуються 1696 компаній. Третє почесне місце у “вул. Бориспільська, 9” із 1117 компаніями.

А за даними сайту-агрегатора odnodata.com, за адресою “вул. Іллєнка, 12” зареєстровано не 2363, а 2807 різних фірм.

Деякі бізнеси намагаються уникнути фінансової відповідальності напередодні відкриття справ про банкрутства та реєструються саме за такими адресами. Іноді від початку виникнення компанії вона має таку адресу, оскільки її заздалегідь готують до майбутнього банкрутства.

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...