У Києві витратять понад 1 мільярд гривень на підготовку до опалювального сезону

Ці кошти підуть на ремонт обладнання теплоджерел та придбання пересувних котелень.

Як повідомили КМДА, внаслідок ворожих обстрілів було пошкоджено 63% обладнання, необхідного для стабільного забезпечення столиці теплом. Саме тому Київ активно готується до опалювального сезону та планує виділити немаленьку суму коштів на відновлення пошкодженої теплової інфраструктури.

Теплопостачальні підприємства зосереджено працюють у всіх районах міста. Експертами було виявлено та усунено більше 2 тисяч пошкоджень трубопроводів.

До слова, у мерії перевірили, як ремонтують теплову магістраль найбільшого діаметру – 720 мм, що постачає тепло для всього Подолу. За останніх 5 років на цій ділянці виявили більше 40 пошкоджень. Роботи планують завершити до початку опалювального сезону.

Наразі триває оснащення котельних, насосних станцій, бюветних комплексів та інших об’єктів критичної інфраструктури джерелами альтернативного живлення.

Нагадаємо, взимку в Україні очікуються масштабні відключення світла через пошкодження критичної інфраструктури. Умови, в яких буде українська енергосистема цієї зими, будуть набагато гіршими за ті, що були минулоріч. Навіть за відсутності нових обстрілів такий сценарій імовірний. 

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...