У Київській області на землі з’являться приманки: як виглядають і для чого потрібні

Розкидають приманки по території Київської області з метою боротьби зі сказом.

Як повідомили у Головному управлінні Держпродспоживслужби у Київській області, пероральна імунізація від сказу є єдиним дієвим способом профілактичної вакцинації диких тварин проти сказу. Для імунізації тварин використовуватимуть пероральну вакцину українського виробника ТОВ “Укрветпромпостач”.

Люди розкладатимуть вручну приманки з вакциною – всього буде розкладено 243 100 приманок з вакциною (з розрахунку 25 приманок на один квадратний кілометр). Розкладатимуть приманки з урахуванням закладених на території області мін.

Жителів області попередили, що поживні приманки з вакциною (брикети) коричневого кольору та розміром із сірникову коробку. Усередині брикету розташована желеподібна капсула з антигеном. Брикети мають специфічний запах м’ясо-кісткового борошна, що приваблює тварин на великих відстанях.

Вміст приманок є безпечним для людей і домашніх тварин, але просять їх не чіпати і не переміщати.

Нагадаємо, 22 вересня минулого року господар кішки взяв тварину у волонтера на перетримку після проведення стерилізації. Через 2 дні, 24 вересня, кішка вкусила господаря, вона виявилася хворою на сказ.

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...