У Київській області внаслідок ракетної атаки пошкоджені житлові будинки

Внаслідок ракетного обстрілу РФ вранці 7 лютого у двох районах Київської області, уламки потрапили в приватні та багатоквартирні будинки, а також спричинили пошкодження господарських споруд та автомобілів. Попередньо відомо про двох поранених осіб.

Як повідомляють у Київській обласній військовій адміністрації, завдяки силам протиповітряної оборони у регіоні не зафіксовано попадань ракет у житлові або критичні об’єкти інфраструктури.

Також зафіксовано падіння уламків у 8 населених пунктах у двох районах області. Зокрема, залишки ракет потрапили в оселі жителів двох багатоквартирних будинків. Крім того, зафіксовані пошкодження 14 приватних господарств та кількох легкових автомобілів. В одному з навчальних закладів частково вибиті вікна та пошкоджені двері.

За попередніми даними, незначні травми отримали двоє людей. Їм надають необхідну медичну допомогу.

Всі оперативні служби взяли участь у нейтралізації наслідків обстрілу. Інформація щодо руйнувань перевіряється. На місцях подій працюють прокурори, слідчі, експерти та працівники ДСНС.

За фактом ракетної атаки військ РФ по Київщині 7 лютого 2024 року розпочато досудове розслідування. Кримінальне провадження відкрили за статтею про порушення законів та звичаїв війни.

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...