У Київській області запровадили нову програму фінансової підтримки для військових

Депутати Київської обласної ради проголосували за створення обласної цільової програми оперативного та сталого забезпечення формувань, що забезпечить обороноздатність держави на території Київщини на наступні два роки.

Як повідомили в пресслужбі КОВА, мета програми – спрямувати сплачений податок із зарплат військових (ПДФО — податок з доходів фізичних осіб) на забезпечення потреб військових формувань, які базуються в Київській області.

За час повномасштабного вторгнення податки військових. В області реєструється більше формувань. Відповідно має збільшитись і можливість допомагати нашим захисникам. Однак підтримка нині неоднорідна: десь, маючи невеликий ресурс, витрачають усе, а десь, при чималих надходженнях, розподіляють їх на далеко не першочергові потреби на місцях. 

Фінансування відбуватиметься за рахунок обласного та місцевого бюджетів. А Кошти розподілятимуть на два фонди: оперативне забезпечення формувань, що потребують матеріальної допомоги та накопичення матеріального резерву.

Нагадаємо, у Києві затримали двох сестер, які завантажили в мережу відео, де вони танцюють на могилах військових, нещодавно вдалося ідентифікувати особу батька дівчат, який загинув на війні. 

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...