У Печерському ТЦК безпідставно зняли з обліку 24 офіцерів

Скандальна інформація про один з військкоматів Києва з’явилася у ЗМІ. Виявилося, що понад 20 офіцерів було списано з військового обліку, причому це сталося за останні два роки, в період повномасштабного вторгнення РФ.

Інформацію про військових, знятих з обліку, отримали журналісти видання Слідства.Інфо. Визнані непридатними до військової служби чоловіки мали звання від молодшого лейтенанта до майора.

Виявилося, що в процесі списання офіцерів були порушення у процедурі, у їхніх справах не було жодних даних про хвороби, через які їх могли списати, заявляють у Військовій службі правопорядку. Виявилося також, що один колишній офіцер ЗСУ вже переїхав до Британії та живе там.

На журналістський запит до Спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Центрального регіону надійшла відповідь, що у цій справі проводяться перевірки за ч.4 ст. 425 КК України (недбале ставлення до військової служби).

Також виявилось, що схожі списання офіцерів були і в Голосіївському ТЦК, вже відкрито кримінальну справу.

Знайдені журналістами списані зі служби офіцери запевнили, що проходили військово-лікарську комісію за всіма правилами, і всі претензії слід пред’являти не до них, а до військкомату. Водночас начальник Печерського ТЦК відмовився коментувати скандал журналістам.

Нагадаємо, нещодавно Vgorode писав, що буде, якщо не з’явитися в ТЦК по повістці, яку залишили у дверях.

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...