Українці, які вмикали російські музику та відео, поповнили бюджет РФ на 5 млн доларів

На українських прослуховуваннях та переглядах російські автори контенту на YouTube та музичних стрімінгах заробили 81,6 мільйони доларів за рік. З них 5 мільйонів доларів пішло у бюджет країни-агресорки у вигляді податків.

Такі дані наводить контент-маркетингова агенція Top Lead. За їх підрахунками, користувачі з України своїми переглядами та прослуховуваннями принесли російським авторам контенту 81,6 мільйони за рік. 

З цієї суми росіяни заплатили 5 мільйонів доларів податків, які пішли до бюджету країни-агресорки, у тому числі на “військові справи”. За ці гроші РФ, наприклад, могла б купити 10 тисяч fpv-дронів для окупаційної армії РФ.

Чому українціям не можна слухати російські пісні та дивитися відео російських блогерів

Прослуховування російської музики на стрімінгових площадках, а також переглядання контенту російських блогерів, негативно впливає українців. І це не тільки моральна складова. Не секрет, що виконавці та блогери на прослуховуваннях та переглядах заробляють. Зараз вимкена монетизація для переглядів з РФ. Тобто якщо росіяни дивляться контент росіян, то гроші “не крапають”. А от якщо перегляди йдуть з-за кордону, в тому числі з України, то вони заробляють гроші. Зі свого заробітку вони платять податки державі РФ, а та в свою чергу пускає бюджетні гроші на удари по Україні. 

Тож, грубо кажучи, у тому числі за гроші українців, які слухають російську музику та дивляться російських блогерів, в РФ купують дрони та бомби, якими потім бомблять тих самих українців.

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...