Український бренд “Вухастик” виходить на європейський ринок, – Afina Group

Afina Group розпочинає постачання продукції ТМ “Вухастик” на ринок Європи. Вже з грудня 2023 року товари, які виробляютьсяна заводі побутової хімії у Вінниці, будуть представлені на ринку Молдови.

Які товари виробляє український бренд “Вухастик”

ТМ Вухастик – це українська серія засобів для догляду та прання, спеціально розроблена для догляду за малюками з перших днів життя. Вона виробляється на Вінницькому заводі побутової хімії, одному з провідних виробників миючих засобів в Україні, на замовлення Afina Group.

Серед популярних товарів бренду – пральний порошок для прання дитячої білизни, засіб для полоскання, гель для душу, м’який шампунь, крем-мило, засіб для купання та інші.

Виробництво продукції українського бренду “Вухастик” стартувало влітку 2023 року на одному з найбільших заводів побутової хімії в Україні, що розташований у місті Вінниця. Власником бренду є компанія Afina Group, яка є провідним оператором на ринку України у сферах дистрибуції, логістики та створення торгових марок.

Зараз продукція “Вухастика” широко представлена на полицях провідних українських супермаркетів і користується великим попитом завдяки оптимальному співвідношенню ціни та якості. А тепер український бренд виходить і на міжнарожний ринок:

– Безпечність продукції, висока якість сировини від світових постачальників, що підтверджена європейськими сертифікатами, а також ціна, яка суттєво конкурує з міжнародними брендами, роблять продукцію ТМ Вухастик оптимальним вибором для догляду для всієї родини.  Ми впевнені, що відтепер безпечна та якісна продукція Made in Ukrainian стане улюбленим помічником і для європейських споживачів, – відзначає CMO Afina Group Світлана Попова.

Український бренд “Вухастик” вийшов на міжнародний ринок

21 грудня 2023 року відбулося перше постачання товарів для догляду за всією родиною в Молдову під брендом “Вухастик”. Дистрибуцію здійснює молдовська компанія VION IMPEX, розташована в місті Кишинів. Вона є лідером у галузі дистрибуції та роздрібної торгівлі в Молдові. VION IMPEX працює на всій території країни і має найбільшу роздрібну мережу магазинів Casa Curata. Це стратегічне партнерство відкриває нові можливості для розвитку українського виробництва і свідчить про високий рівень довіри до української продукції на міжнародному ринку.

– Довіра до української продукції в Європі зростає, тож для нашої компанії важливо поставляти на ринок Європи продукцію високої якості, яка буде конкурентоспроможною в умовах світового ринку. Ми розуміємо важливість відновлення промислового потенціалу України, особливо під час воєнного стану, а також прагнемо  долучитись до популяризації якісних українських товарів на міжнародній арені, – розповідає директор з розвитку Afina Group Олексій Соболєв.

Вже на початку співпраці з VION IMPEX передбачено постачання 20 різноманітних продуктів під брендом “Вухастик” у понад 100 торгових точках по всій країні. В майбутньому планується розширювати асортимент і розповсюджувати продукцію в більше торговельних мереж.

Довідка:

Afina Group – це провідний український оператор у сферах дистрибуції, логістики та створення торгових марок у сегментах товарів побутової хімії, гігієни та догляду. Компанія обслуговує ключові національні та місцеві торговельні мережі завдяки власній розгалуженій мережі філій та розподільчих логістичних центрів. Територія обслуговування – вся Україна. Центральний офіс знаходитья у місті Дніпро.

Найвідоміші бренди Afina Group: ТМ Вухастик, ТМ iFresh, TM Pride, ТМ Polar Shine, TM FamilyHome.

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...