“Укрзалізниця” анонсувала онлайн-замовлення спеціальних вагонів для осіб з інвалідністю

“Укрзалізниця” запускає онлайн-сервіс, в якому можна зарезервувати спеціальні вагони для осіб з інвалідністю І групи або дітей з інвалідністю, пасажирів на кріслах колісних та осіб, які їх супроводжують. Така функція також є дійсною у вокзальних касах.

Як вказано на сайті “Укрзалізниці”, заявку на інклюзивний вагон необхідно подати через онлайн-сервіс принаймні за 3 доби до дати запланованої подорожі. Упродовж 24 годин оператори візьмуть заявку в роботу та зв’яжуться із замовником послуги.

Отримати та сплатити квитки можна в касі не пізніше ніж за 1 годину до відправлення поїзда.

В компанії нагадали за можливість отримати послуги вокзального помічника, який допоможе з багажем та посадкою пасажирів.

Наразі у парку УЗ є 50 вагонів з підйомниками або пандусами, з яких 37 — вагони нового покоління, які збудовано протягом останнього року. Усі ці вагони мають умови для інклюзивного користування, зокрема, є універсальна вбиральня і купе облаштоване для потреб людей з інвалідністю.

У нових вагонах УЗ встановлено  спальні дивани, які можуть змінювати кут нахилу й фіксувати тіло, пульт для регулювання освітлення, кнопку для звернення до провідника та пристрій для гучномовного зв’язку з ним.

Нагадаємо, з 31 серпня “Укрзалізниця” запускає додаткові поїзди на популярні рейси. 

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...