За два військові роки у Києві серед підлітків різко виросли алкоголізм, наркоманія, суїцид

Сумна статистика говорить про те, що все більше підлітків у Києві починають цікавитися наркотиками, алкоголем і тим, як накласти на себе руки.

У 2023 році до медичних закладів столиці потрапили 174 дитини у стані гострого алкогольного чи наркотичного сп’яніння, а у 2022 році таких випадків було зафіксовано лише 64, розповіла директор Департаменту охорони здоров’я КМДА Валентина Гінзбург. Кількість випадків серед дітей зросла у 2,5 рази. Деяких із цих дітей відвозили до реанімації.

У 2023 році медикаментами, побутовою хімією, іншими токсичними речовинами, які переважно зберігаються вдома, отруїлися 389 дітей. Такі випадки, на відміну від описаних вище, трапляються з молодшими дітьми – від 3 до 14 років. Причина цього полягає в тому, що діти все частіше залишаються без нагляду та підтримки дорослих, вважає Валентина Гінзбург.

У 2022 році бригади “швидких” за викликом “спроба суїциду у дитини” виїжджали 93 рази, а в 2023 – 135. У 2023 році 17 таких спроб завершилися летально, 16 з них – через падіння з висоти, а в 2022 році загинули 11 дітей. Суїциду найчастіше схильні підлітки 14-16 років, їх більшість – дівчата.

Нагадаємо, Vgorode вже писав про те, що 9 жовтня минулого року на вулиці Оноре де Бальзака знайшли мертвими двох дівчаток. Як повідомили у поліції Києва, це були киянки 17 та 18 років. Дівчатка загинули внаслідок падіння з висоти недобудованої будівлі.

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...