Загинув полковник та депутат Київської міськради Сергій Ільницький

У бою на Донеччині загинув 53-річний полковник Сергій Ільницький, який також був депутатом Київської міськради.

Сергій Ільницький воював із 2014 року. Після Майдану він приєднався до Української Добровольчої Армії, а до Київської міськради потрапив лише кілька місяців тому. Як розповіла Ірина Геращенко, з фронту він приїжджав на засідання, а потім їхав до побратимів. Ільницький воював на Донецькому напрямку. Там він загинув.

Військовий був першим заступником командувача Української добровольчої армії Дмитра Яроша. Він підтвердив загибель побратима словами: “Віддав життя за Україну, у бою”.

Ільницький був у Київській міськраді від партії “Європейська солідарність”. Петро Порошенко уточнив, що тіло загиблого вже евакуювали із передової, прощання буде у Києві. Екс-президент уточнив, що “Сокіл” загинув під Курдюмівкою.

Останнє відео, яке опублікував військовий, було про те, що їм вдалося перейти канал Сіверський Донець-Донбас, зайняти та утримувати нові позиції.

Зазначимо, що легендарний військовий став прототипом персонажа “Августа” у фільмі “Кіборги” про оборону Донецького аеропорту, який він захищав. Також відомо, що він брав участь у визволенні Херсонщини та у боях за Бахмут.

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...