Закриття червоної гілки метро: що кажуть в КМДА

У наступному році планують провести роботи з укріплення опор мосту Метро. Зазначається, що роботи не вплинуть на роботу столичного метрополітену.

Як повідомив директор Департаменту транспортної інфраструктури КМДА Руслан Кандибор, “червона” гілка метро працюватиме в штатному режимі.

Раніше повідомлялось, що червону гілку метро можуть частково закрити на ремонт, якщо експертиза підтвердить аварійний стан мосту Метро. Про це заявив голова постійної комісії Київради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестиційної діяльності Андрій Вітренко в ефірі телемарафону “Єдині новини”.

Також він розказав, що міст перебуває у доволі “втомленому” стані. Лише цього року кошти з бюджету були спрямовані на його капітальний ремонт або будь-які ремонтні роботи, пов’язані з ним.

– Два роки на це ніхто не звертав уваги, просто констатували такий факт. Якщо покаже експертиза, що міст Метро треба буде закривати, зараз виділені кошти на розробку проєктно-кошторисної документації, на створення відповідних пошукових робіт, – зазначив Вітренко.

Якщо експертиза підтвердить, що міст аварійно небезпечний, буде вимога закрити споруду, яка сполучає два береги.

Нагадаємо, у Києві пасажирам синьої гілки почали повертати компенсації за зайві пересадки поїздки. Їм повернули кошти за додаткові пересадки на суму понад 110 тисяч гривень. 

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...