Здивуй свою кохану на День закоханих найсмачнішими коктейлями

Незабаром День Закоханих, а отже знову постає складне питання про вибір подарунка для своєї коханої. Ніби вже все подаровано та обрати щось нове стає все складніше. Хочеться аби вона пам’ятала про подарунок довго та розповідала своїм подругам про незабутній вечір, який їй влаштував коханий.

Створити ефектний романтичний вечір досить просто: варто лише приготувати її улюблену страву, запалити свічки, додати гірлянди або ліхтарики для настрою та увімкнути романтичну музику. Родзинкою вечора можуть стати оригінальні коктейлі приготовані власноруч.

Для аперитиву краще вибрати легкий, кисло-солодкий, пробуджуючий апетит коктейль, що зможе розслабити та налаштувати на приємний вечір. Для цього гарно підходять коктейлі AZNAURI Cherry Sour та AZNAURI Espresso Sour. Вони гарно будуть поєднуватись із витриманими сирами та легкими стартерами.

«Сауер» (від англ. Sour – кислий) входить до рейтингу 10 найпопулярніших коктейлів світу.

Коктейль на основі коньяку AZNAURI WILD CHERRY має пікантний з приємною кислинкою смак. Цей коньяк створений на основі коньячних спиртів 5 років витримки та доповнений смаком дикої вишні. Аромату притаманні ноти чорного шоколаду, солодкої стиглої вишні та делікатні ноти вишневої кісточки та мигдалю, що ідеально підкреслює смак коктейлю AZNAURI Cherry Sour.

Для приготування коктейлю з AZNAURI WILD CHERRY знадобиться лише 4 інгредієнти.

50 ml – AZNAURI WILD CHERRY
15 ml – Цукровий сироп
30 ml – Лимонний сік
Білок яєчний
Лід

Спосіб приготування:

Налити до шейкера AZNAURI WILD CHERRY, цукровий сироп, лимонний сік та 2-3 краплі яєчного білка (в пропорції вказаній в рецептурі) та перемішати. Перелити це в келих OLD FASHION наповнений льодом. Прикрашаємо коктейльною вишнею та подаємо на стіл. Легко та смачно!

Ще одна неповторна інтерпретація улюбленого кисло-солодкого смаку – AZNAURI Espresso Sour. Він створений для шанувальників та шанувальниць кавових смаків.
В AZNAURI Espresso поєднуються ноти дубової витримки з ароматом свіжо обсмажених кавових зерен, шоколаду та горіхів. Яскравий кавовий смак має легку пікантну пряність і приємний присмак із карамельними та шоколадно-вершковими відтінками.
Поєднання є досить неординарним і водночас кидає виклик дегустаторам. Але ж коли як не на свято спробувати такий коктейль?

Інгредієнти:
50 ml – AZNAURI Espresso
15 ml – Цукровий сироп
30 ml – Лимонний сік
Білок яєчний
Лід

Спосіб приготування:
Змішати в шейкері AZNAURI Espresso, цукровий сироп, лимонний сік, 2-3 краплі яєчного білка (в пропорції вказаній в рецептурі). Перелити в келих OLD FASHION наповнений льодом. Прикрашаємо скибкою сушеного лимона та смакуємо разом з коханою.

А на десерт для святкового вечора рекомендуємо приготувати кавовий коктейль AZNAURI Espresso Martini в елегантному келиху «мартінка» на тонкій ніжці, який чудово поєднується з шоколадним брауні та тірамісу.

У світі не існує бару, де б не готували цей вишуканий коктейль. Історія його створення починається у 80-тих роках минулого сторіччя. Нотки кави у коктейлі, одночасно бадьорять та додають вишуканого смаку, але і в той самий час дозволяють відчути максимальну насолоду під час смакування самого напою та відчути себе важливим гостей на яскравій вечірці. Хто зна, можливо, саме він запам’ятається їй найбільше.

Які ж інгредієнти потрібні?

50 ml – AZNAURI Espresso
15 ml – Кавовий лікер
15 ml – Цукровий сироп
15 ml – Холодний еспресо

Спосіб приготування:
Наповнити шейкер льодом, додати холодний еспресо, цукровий сироп, кавовий лікер та коньяк AZNAURI Espresso (в пропорції вказаній в рецептурі) та перемішати. Перелити в келих форми шале, або класичну «мартінку» на ніжці. Прикрашаємо кавовими зернами та насолоджуємось.

Посмішка на обличчі коханої гарантована, вона точно оцінить твої барменські здібності та отримає насолоду від романтичного вечора. Комбінуйте, смакуйте та відкривайте у собі нові грані можливостей. Подаруйте незабутні емоції своїй коханій на свято Закоханих. AZNAURI подбає про те, аби ви знайшли свій особливий смак.

Більше про AZNAURI в Україні
Бренд Aznauri представлений в Україні з 2015 року в трьох алкогольних категоріях: коньяк, тихі та ігристі вина. Його виготовляють на інноваційному заводі Akkerman Distillery. Нині AZNAURI є одним з найпопулярніших алкогольних брендів в Україні. У категорії коньяків він має широкий асортимент як класичних смаків, так і особливих колекцій, зокрема Special Edition і Flavored Collection. В усі продукти Aznauri інтегрують головний символ бренду – величного лева, який уособлює силу, витримку, велич і благородство.

No votes yet.
Please wait...