Зеленський відреагував на міру запобіжного заходу для Коломойського

Президент України після вибору запобіжного заходу Коломойському заявив, що після війни війни в Україні будуть інші правила.  

У своєму вечірньому зверненні в суботу, 2 вересня президент України Володимир Зеленський після обрання міри запобіжного заходу для олігарха Ігоря Коломойського заявив, що далі буде “Україна інших правил”.

Глава держави сказав, що українці захистять свою державу і повернуть свободу своїй землі.

– Я дякую українським правоохоронцям за рішучість довести до справедливого результату кожну – кожну зі справ, які десятиліттями гальмувались. Закон повинен працювати, – резюмував глава держави.

Зеленський заявив, що кожен відчує, що це буде Україна інших правил. Кордони – ті самі. Демократія – така ж бурхлива. Свобода – одна з найбільших у Європі.

Президент України підкреслив, що ці якості реалізуються “точно без багатолітнього “як завжди” щодо тих, хто “грабував Україну та ставив себе вище, ніж закон і будь-які правила”.

Нагадаємо, раніше Vgorode розповідав, що СБУ оголосила відомому бізнесмену Ігорю Коломойському про підозру у відмиванні грошей та шахрайстві. Триває розслідування.

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...