З’явилось фото покинутої кіностудії під Києвом

У мережі з’явились зображення покинутої кіностудії “Київфільм”, яка знаходиться у селі Ніжиловичі Київської області. На цьому майданчику знімали Кріпосну”, “Щедрик”, “Вовчицю”, “Поки станиця спить” та багато інших відомих фільмів та серіалів. Наразі кіностудія покинута та вхід на її територію заборонено. 

Кіностудія знаходиться на території колишнього колгоспу і має площу 20 гектарів. Знімальний майданчик включає різноманітні локації, такі як хутірське село з церквою та вітряками, містечко кінця XIX – початку XX століть. Також там є вулиці, крамниці, храми, фонтан зі скульптурою і палац, про це повідомила Україна Інкогніта.

– Це місто давно покинули. Сюди потрапляєш, ніби на сторінки якогось хоррору, від Стівена Кінга. Скрип похилених дверей, кривих віконниць, стогін протягу у розбитих шибках. Старі, вигорілі на сонці, вивіски… Бррр, аж до кісток пробирає. Здається, що ось хтось вийде з-за брами. Чи може мешканці цього міста примари оживають лише уночі?.. Як у кіно, – прокоментували свій пост в Україна Інкогніта.

Після пожежі, що сталася у 2019 році, зйомки на кіностудії припинили. З того часу кіномістечко залишається покинутим, його будівлі поступово руйнуються, а навколишня територія заростає. 

Окрім сучасних фільмів, які були згадані, комплекс декорацій у Ніжиловичах служив для зйомок численних відомих радянських стрічок, таких як “Тарас Бульба”, “Вій”, “Солодка жінка”, “Пригоди Шерлока Холмса та доктора Ватсона”.

Після публікації з фотографіями покинутої кіностудії було отримано велику кількість відгуків від української громадськості. Багато людей висловили ідею перетворити це місця в туристичну локацію, оскільки його унікальність привертає увагу.

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...