Територію Національного заповідника “Києво-Печерська Лавра” в Києві будуть оновлювати ландшафтні дизайнери. Спеціалісти вже відвідали об’єкт, а також розробили план щодо догляду за рослинами в столичному парку. Планується, що зелені простори на території заповідника будуть відображати національну культуру.
Про це повідомили на офіційній сторінці заповідника в соціальній мережі. Зазначається, що спеціалісти з озеленення вже відвідали територію Києво-Печерської Лаври. Планується, що на території заповідника з’являться озеленення, які будуть демонструвати національну культуру України. В мережі з’явилися фото, зроблені під час візиту дизайнерів.
Дизайнери оновлять парк у Києво-Печерській Лаврі
Відомо, що над оновленням Києво-Печерської Лаври працюватимуть дизайнери у усіх куточків України. В першу чергу, експерти планують приділити увагу тому, щоб зберегти реліктові дерева на території заповідника.
Також за допомогою зелених насаджень прагнуть підкреслити архітектуру та історичну роль пам’ятки, створити відповідну атмосферу для відвідувачів. Водночас слід зазначити, що ландшафтні дизайнери будуть враховувати Міжнародну конвенцію з догляду за історичними рослинами на територіях під наглядом ЮНЕСКО.
“Ми ознайомилися із всією територією, яка прагне оновлення. Звісно, реліктові дерева, це основа Заповідника і ми з повагою формуємо навколо них свою діяльність. Рослинами ми можемо формувати простори та працювати, це особливий інструмент для створення потрібної атмосфери та настрою”, – повідомили ландшафтні дизайнери.
Парки в Києві
Раніше повідомлялося про те, що в Оболонському районі Києва біля Йорданського озера створюють парк. Відомо, що його частина буде розташована біля житлових будинків, з двома школами та дитсадками. Роботи вже почалися: поклали плитку, облаштували велосипедну доріжку. Також облаштована частина зовнішнього освітлення. В планах працювати над дитячим майданчиком та газоном.
Також повідомлялося, що співробітник національного парку “Голосіївський” Олександр Соколенко здивував киян своїм екзотичним садом. Біолог вирощує пальми та банани. За його словами, коли морози сильніше за 10 градусів він укриває банани та пальми спеціальним агроволокном. Екзотичний парк так подобається місцевим жителям, що вони часто стають його гостями. Зокрема, багато серед відвідувачів і дітей, адже поруч школа.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
- Парк замість бетонних набережних та багатоповерхівок. У Києві активісти намагаються врятувати узбережжя Дніпра від забудови
- Підготовка до зими: у Києві вирішили встановити дві фотозони вартістю понад 640 тис гривень
- У Києві забудовниками знищено понад 700 гектарів парків: підрахунок екологів
- У Києві забудовник "креативним" способом намагається ввести в експлуатацію ТРЦ, споруджений на місці стадіону