Інформація про замінування ТРЦ, вокзалів і медзакладів у Києві не підтвердилася

Інформація про замінування ТРЦ, вокзалів і медзакладів у Києві не підтвердилася 05.09.2023 08:37 Укрінформ Інформація про замінування торговельно-розважальних центрів, вокзалів і медичних закладів у столиці виявилася хибною.

Про це в Телеграмі повідомляє Київська міська військова адміністрація, передає Укрінформ.

За словами начальника КМВА Сергія Попка, "як і очікувалося, інформація щодо замінування усіх торгово-розважальних центрів Києва (ввечері 4 вересня – ред.) виявилася хибним викликом".

Окрім того, заявив він, вночі поліція отримала повідомлення про замінування всіх вокзалів Києва та деяких медичних закладів.

"Після ретельної перевірки ця інформація також не підтвердилась — знов хибні виклики. Тож прошу мешканців столиці зберігати спокій. Паніка, хаос, страх – цього хоче ворог. Але не отримає", – наголосив Попко.

Начальник КМВА запевнив, що безпекова ситуація в Києві є контрольованою, й "один з найголовніших чинників її стабільності – впевненість киян у власному захисті, у наших Збройних силах, у нашій перемозі".

Як повідомляв Укрінформ, 4 вересня зранку до поліції надійшла інформація про замінування всіх середніх шкіл і коледжів Києва.

Після ретельної перевірки інформація не підтвердилася.

Фейк Мінування Київ

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь