Аварія в тунелі на Деміївській: Чи можливе в столиці життя без метро?

Аварія в тунелі на Деміївській: Чи можливе в столиці життя без метро? 13.12.2023 12:54 Укрінформ Київ налагоджує транспортну комунікацію без шістьох станцій метро на синій лінії. Є проблеми

Кінець робочого тижня для киян виявився сповненим транспортних проблем. Не встигли соцмережі відшуміти жартами та кпинами стосовно перекриття із суботи, 9 грудня, частини «синьої» гілки Київського метрополітену від «Либідської» до «Теремків», як без додаткових оголошень ці станції перестали працювати на перевезення в той самий день, 8 грудня. Це рішення спричинило черговий транспортний колапс на півдні столиці. Як долають містяни та адміністрація ці транспортні проблеми та яким бачать вихід фахівці?

Ніна Іщенко працює і щодня добирається з дому на Осокорках у Голосіївський район – вона викладачка Київського національного університету біоресурсів і природокористування України. Минулої п’ятниці жінка потрапила в епіцентр пригоди, коли метро закрили раптово і без попереджень. Про те, що їхати до станції «Виставковий центр» вже немає потреби, вона не знала. 

– У мене саме закінчився іспит, і я десь одразу після першої години сіла в 212 маршрутку (від ст. м. «Либідська» через ст. м. «Виставковий центр» до ст. м. «Іподром»). Доїжджаю до Голосіївського  проспекту і дивлюсь, що на зворотному боці біля зупинки транспорту повно людей – натовп. Спочатку подумала, що то, напевно, акція, масові якісь гуляння. Людей було нереально багато. На станції метро, смикаю двері, а вони закриті. Дивлюсь на інший вхід, а там теж якісь люди смикають. І лише бабуся стоїть і каже, щоб ми не смикали, метро вже закрито. «Як закрито?» – «А отак. Написали, що з 9-го, але зачинили з 8-го». Тобто метрополітен  закрили раніше, без об’яви, наче в паніці. 

Я пішла до того натовпу, на зупинку. Люди брали штурмом кожну маршрутку.

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь