Через аварії частково немає води у двох районах Києва

Через аварії частково немає води у двох районах Києва 25.12.2023 11:14 Укрінформ У Деснянському та Голосіївському районах Києва сталося пошкодження водопровідної мережі.

Про це пресслужба КМДА повідомила в Телеграмі, передає Укрінформ.

Так, через пошкодження водопроводу перекрито дорожній рух однією смугою на вул. Добрий шлях. Пошкодження сталося на водопровідній мережі діаметром 200 мм. Тимчасово відсутнє водопостачання за адресами: вул. Добрий шлях, 5, 5-А, 7, 2-26, 7-А, 9, 9/2.

У КМДА зазначають, що для забезпечення потреб споживачів направлена автоцистерна з питною водою, яка знаходиться на вул. Добрий шлях, 5.

Також 25 грудня сталося пошкодження водопровідної мережі на вул. Матеюка, 4. Через необхідність продовжити розриття на проїжджій частині наразі перекрито рух однією смугою.

Тимчасово відсутнє водопостачання у 3-х житлових будинках за адресами: вул. Матеюка, 4, 15-А, 15. Автоцистерна з питною водою розміщена на вул. Матеюка, 15-А.

Як повідомлялося, раніше у Києві через пошкодження водопроводу був перекритий рух транспорту на ділянці вулиці Деревлянської – від вул. Білоруської до Ґарета Джонса.

Фото ілюстративне

Аварія Вода Київ

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь