ЦПД попереджає про ймовірну хвилю фейків щодо «нового наступу» на Київ

ЦПД попереджає про ймовірну хвилю фейків щодо «нового наступу» на Київ 11.03.2024 15:59 Укрінформ В українському інформаційному просторі на тлі військових навчань, які стартували в Білорусі, можуть з'являтися численні фейки про нібито початок «нового наступу» на Київ.

Про це попереджає керівник Центру протидії дезінформації при Раді національної безпеки і оборони України Андрій Коваленко, передає Укрінформ із посиланням на ЦПД у Фейсбуці.

Коваленко наголосив, що перевірки бойової готовності збройних сил Білорусі відбуваються на регулярній основі. Російська пропаганда намагається використовувати ці навчання, щоб залякати українців та посіяти паніку.

«Жодних резервів або ж достатньої присутності російських військ для планування вторгнення в них наразі немає», – підкреслив керівник ЦПД.

Як повідомлялося, Міністерство оборони Білорусі оголосило про початок перевірки бойової готовності збройних сил. Залучені підрозділи мають вирушити у призначені райони для проведення низки тренувань, зокрема з бойовою стрільбою.

У межах перевірки заплановане пересування військової техніки, можливе тимчасове обмеження руху цивільного транспорту.

Білорусь Фейк Пропаганда Росія Київ Центр протидії дезінформації

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь