До Києва прибув британський актор і письменник Стівен Фрай

До Києва прибув британський актор і письменник Стівен Фрай 04.09.2023 14:33 Укрінформ Британський актор та письменник Стівен Фрай оголосив про своє прибуття до української столиці Києва.

Як передає Укрінформ, про він повідомив в Instagram.

«Спальний вагон від кордону з Польщею до Києва. Прибуваю туди зараз…», – написав Фрай.

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Stephen Fry (@stephenfryactually)

Як зазначили організатори третього Саміту перших леді і джентльменів, Фрай буде ведучим на заході, який пройде 6 вересня в Києві.

«Він (Фрай – ред.) постійно підтримує Україну в її боротьбі за існування та незалежність, про що свідчать його інтерв’ю з гостями. Крім того, він допомагав українцям пережити зиму з ініціативою ShelterBox, яка збирала пожертви на теплий одяг та ремонт зруйнованих будинків», – додали організатори.

Стівен Джон Фрай — британський комедійний актор, письменник, сценарист, телевізійний ведучий, режисер, директор футбольного клубу «Норвіч Сіті».

Популярність здобув передусім своїми ролями у таких телевізійних серіалах, як «Чорна Гадюка» (1985–1989) та «Дживс і Вустер» (1990–1993), які були одними з багатьох робіт творчого тандему Фрая та Лорі. За межами Великої Британії Фрай найкраще відомий за роллю Оскара Вайлда у фільмі «Вайлд» (1997).

Фото: Getty Images

Актор Київ

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь