Ексчиновнику «Київводфонду» інкримінують розтрату ₴580 тисяч на будівництві артезіанської свердловини

Ексчиновнику «Київводфонду» інкримінують розтрату ₴580 тисяч на будівництві артезіанської свердловини 11.04.2024 15:18 Укрінформ Колишньому заступнику директора «Київводфонду» інкримінують розтрату коштів під час будівництва артезіанської свердловини Оболонському районі столиці.

Про це інформує пресслужба Київської міської прокуратури, передає Укрінформ. 

Як зазначається, правоохоронці встановили, що між КП «Київводфонд» та приватним підприємством було укладено договір на будівництво артезіанської свердловини на вулиці Вишгородській в Оболонському районі столиці.

У подальшому на підставі актів виконаних робіт на рахунки підрядної організації були перераховані бюджетні кошти.

При цьому, як встановило слідство, підозрюваний підписав акти виконаних будівельних робіт, до яких були внесені недостовірні відомості щодо обсягів та вартості проведених робіт.

Так, згідно проєкту та паспорту будівництва, глибина свердловини – 270 пм. Натомість за результатами геофізичних досліджень, здійснених в ході проведення судової будівельно-технічної експертизи, встановлено, що насправді глибина артезіанської свердловини становить 158 пм.

З урахуванням вказаного територіальній громаді міста Києва спричинило збитки на понад 580 тис. грн.

У ході слідства правоохоронці мають надати оцінку іншим керівникам комунального підприємства та підрядних організацій.

Як повідомляв Укрінформ, у Києві повідомили про підозру трьом членам угруповання, які створили псевдоблагодійний фонд і привласнили кошти, які збирали начебто на потреби постраждалих від війни дітей.

Будівництво Прокуратура Вода Бювет Київ Свердловина Збитки Розтрата

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь