Ексдепутата Київради судитимуть за самовільне захоплення і забудову ділянки в столиці

Ексдепутата Київради судитимуть за самовільне захоплення і забудову ділянки в столиці 09.01.2024 19:17 Укрінформ Колишнього депутата Київської міської ради судитимуть за самовільне будівництво на самовільно зайнятій земельній ділянці в Дарницькому районі та за підроблення офіційних документів.

Як передає Укрінформ, про це Київська міська прокуратура повідомила у Телеграмі.

Подільська окружна прокуратура Києва скерувала до суду обвинувальний акт відносно колишнього депутата Київської міської ради за обвинуваченням у самовільному будівництві будівель на беззаконно зайнятій земельній ділянці, підробці та використанні офіційного документа (ч. 3 ст. 197-1, ч.ч. 3, 4 ст. 358 Кримінального кодексу України).

Згідно з матеріалами слідства, колишній депутат Київради, не маючи рішення органів виконавчої влади чи органів місцевого самоврядування про передачу у власність чи надання у користування земельної ділянки, самочинно зайняв земельну ділянку в Дарницькому районі столиці.

За відсутності дозвільних містобудівних документів підозрюваний побудував на цій території будівлі, які використовуються в якості місць роздрібного продажу продуктів харчування та інших товарів, а у подальшому на підставі підроблених документів зареєстрував на них право власності.

Земельна ділянка, на якій підозрюваний розмістив місця роздрібного продажу, перебуває у комунальній власності територіальної громади Києва.

Площа самовільно збудованих будівель складає 858,8 кв. м.

Санкція статті передбачає до 5 років позбавлення волі.

За інформацією у ЗМІ, йдеться про колишнього депутата Київської міської ради Сергія Котвицького.

Як повідомляв Укрінформ, у листопаді оголосили підозри у справі про забудову частини столичного парку "Нивки".

Депутат Прокуратура Корупція Київ

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь