Грип і коронавірус у Києві: 10 людей померли у лікарнях

Грип і коронавірус у Києві: 10 людей померли у лікарнях 09.01.2024 09:49 Укрінформ Київська міська військова адміністрація закликає жителів столиці дотримуватися маскового режиму та вакцинуватися.

Як передає Укрінформ, про це КМВА повідомляє у Телеграмі.

За перший тиждень цього року у Києві було зареєстровано понад 10 тисяч нових випадків захворювання на грип та ГРВІ, зокрема на COVID-19. 50% з них – діти. Внаслідок хвороби десятеро дорослих померли в лікарнях, а взагалі по Україні за останні три місяці на ГРВІ, грип та COVID-19 перехворіли 1,9 млн людей.

КМВА просить усіх киян дотримуватися рекомендацій Міністерства охорони здоров’я України та Всесвітньої організації охорони здоров’я: дотримуватися маскового режиму і вакцинуватися.

Найголовнішим захистом проти COVID-19 є курс із трьох щеплень. У 2024 щеплення проти коронавірусу залишаються безоплатними для кожного українця. Вакцинуватися можна через запис у свого сімейного лікаря або в пункті щеплень у медзакладах. Інформацію про найближчі пункти вакцинації, їх адреси та графік роботи можна знайти на сайті МОЗ (або зателефонувавши до контакт-центру МОЗ за номером 0 800 602019), зазначили у КМВА.

За інформацією МОЗ, наразі у пунктах щеплень використовують вакцини Janssen (виробник Johnson&Johnson) і Comirnaty (Pfizer). Також доступна вакцина проти COVID-19 для дітей з 5-річного віку (Pfizer — вакцина Comirnaty для дітей).

Як повідомляв Укрінформ, перший заступник голови Київської міської державної адміністрації Микола Поворозник заявив, що киянам доцільно повернутися до маскового режиму у місцях скупчення людей для зменшення ризику зараження COVID-19.

Грип Лікарня Київ Хвороба Коронавірус

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь