Громаді столиці повернули земельну ділянку по вулиці Львівській

Громаді столиці повернули земельну ділянку по вулиці Львівській 15.02.2024 12:05 Укрінформ Громаді столиці повернули земельну ділянку, де розташована колишня типографія по вулиці Львівській, 72 у Святошинському районі міста.

Як передає Укрінформ, про це інформує пресслужба Київської міської прокуратури.

Згідно з повідомленням, одна з районних рад Київської області незаконно оформила право власності на земельні ділянки площею 0,4 га в Святошинському районі по вул. Львівська, 72, де розташована будівля колишньої типографії.

Пізніше районна рада уклала з компанією-забудовником інвестиційний договір, який передбачав будівництво багатоповерхового житлового комплексу на спірній земельній ділянці.

Щоб повернути земельні ділянки місту, прокуратура подала позов, вимагаючи скасування рішень про їх власність.

Господарський суд міста Києва задовольнив позов прокуратури та повернув земельні ділянки Київській міській раді.

Згодом це рішення залишив у силі Північний апеляційний господарський суд.

Суд Земля Київ

Источник: www.ukrinform.ua

Rating: 5.0/5. From 1 vote.
Please wait...

Один коментар

 1. Я не вірила в магію і ворожіння доти, доки не познайомилася з Марією. Моя сім’я переживала важкі часи через розбіжності з моїм чоловіком Борисом. Погляди розходилися, немов дві паралельні лінії, і наш шлюб страждав. Я відчувала розпач і занепокоєння щодня, намагаючись знайти вихід із цієї ситуації, бо близьким уже був той момент, коли чоловік мав піти з сім’ї.
  Одного разу моя подруга порадила звернутися до знахарки Марії, яка нібито володіє дивовижним даром читати ворожіння на воску. Спочатку я була скептично налаштована, але відчай підштовхував мене до спроби. Я зв’язалася з Марією через вказаний на її сайті Вайбер і описала їй нашу проблему.
  Марія виявила надзвичайну увагу до моєї історії і запропонувала свою допомогу ворожінням на воску, Марія не тільки прочитала ті знаки, які явно вказували на причини наших конфліктів, а й дала мудрі рекомендації, як змінити ситуацію.
  Я дотримувалася її порад, і результати не змусили на себе чекати. Моя сім’я почала знову знаходити спільну мову, мої стосунки з чоловіком стали набагато теплішими і ближчими. Я відчуваю величезну подяку Марії за її допомогу і підтримку в найважчий для нас період. Її професіоналізм і доброта заслуговують найвищих похвал.
  Усім, хто зіткнувся з подібними проблемами, я настійно рекомендую звернутися до знахарки Марії. Її контактна інформація доступна на сайті https://znaharkamariya.com.ua/ або можна зателефонувати Марії по вайберу +380976592407.
  Вірте в магію добра і можливість змінити своє життя на краще!

  No votes yet.
  Please wait...

Залишити відповідь