«Київ Цифровий» відзначили на міжнародній конференції у Лондоні

«Київ Цифровий» відзначили на міжнародній конференції у Лондоні 13.03.2024 18:03 Укрінформ Застосунок «Київ Цифровий» на міжнародній конференції Transport Ticketing Global у Лондоні здобув перемогу в номінації «Найкраща ініціатива сервісу мобільності – створення екосистеми мобільних сервісів для майбутнього».

Як передає Укрінформ, про це повідомляє пресслужба Київської міської державної адміністрації.

«Київ Цифровий – це не просто мобільний застосунок. Це платформа, що робить наше місто кращим. Ми постійно працюємо над тим, щоб зробити Київ Цифровий більш зручним, доступним та адаптивним до потреб користувачів. Ця нагорода є свідченням того, що ми рухаємося у правильному напрямку», – зауважив керівник цифрової трансформації Києва та заступник голови КМДА Петро Оленич.

Цю нагороду Київ отримав за розробку та впровадження комплексної екосистеми MaaS (сервісу мобільності), що поєднує в собі різні види оплати транспортних послуг в одному застосунку, функцію візуалізації заповненості паркінгів та оплати паркування онлайн, а також можливість моніторити рух громадського транспорту в реальному часі. Це допомагає та робить пересування містом більш зручним, доступним та екологічним.

У КМДА нагадали, що Київ став першим містом України, де повністю скасували паперові талони на проїзд у громадському транспорті.

Автоматична система оплати проїзду зробила значно зручнішим користування транспортом: у столиці діє єдиний квиток для шести видів громадського транспорту, а також сім видів оплати проїзду в ньому.

Крім того, користувачі бачать заповненість паркінгів у режимі реального часу та можуть сплатити погодинне паркування через застосунок «Київ Цифровий».

Transport Ticketing Global зібрала 250 компаній транспортної індустрії з усього світу, щоб відзначити неймовірну роботу, виконану за допомогою новаторських рішень в обслуговуванні пасажирів.

«Відзнака Transport Ticketing – це визнання світового рівня інноваційних рішень, які впроваджують у Києві для поліпшення пасажирського досвіду. Ці нагороди свідчать про те, що цифрові проєкти міста завдяки зворотному зв’язку з киянами входять у перелік найкращих у світі», – зазначили в КМДА.

Як повідомляв Укрінформ, застосунок «Київ Цифровий» на Mobile World Congress Barcelona отримав нагороди як найкраща міська інновація і найкраща мобільна інновація для цифрового життя.

КМДА Лондон Київ Цифровий

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь