Київ передав на фронт 100 тисяч грілок для тіла

Київ передав на фронт 100 тисяч грілок для тіла Відео 12.01.2024 20:00 Укрінформ Київ передав Сухопутним військам Збройних сил України 100 тисяч грілок для тіла.

Про це Київський міський голова Віталій Кличко повідомив у Фейсбуці, передає Укрінформ. 

«Партія в 100 тисяч грілок для тіла, що залучила столиця від іноземних партнерів, прибула в Київ. І вже сьогодні ми їх передали військовим зі штабу Сухопутних військ і грілки вирушили на передову на схід України», – зазначив мер. 

Як зауважив Кличко, основними перевагами переданих грілок є самонагрів, розмір 10 на 13 см, що дозволяє розмістити їх у взутті чи внутрішніх кишенях, а також висока температура розігріву.

«Сьогодні, коли лютують морози, наші захисники потребують не тільки озброєння, а й відповідного спорядження та одягу, щоб воювати в умовах низьких температур. Тому, окрім дронів, засобів звʼязку, прицілів нічного бачення, автівок, столиця постійно передає на фронт термобілизну, грілки, генератори та інше найнеобхідніше, за чим звертаються бійці», – наголосив міський голова.

Як повідомляв Укрінформ, наприкінці грудня бригаді територіальної оборони Збройних сил України передали 20 нових повнопривідних вантажівок MAN, закуплених військовими за кошти столичної громади.

Віталій Кличко Військові Київ

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь