Київрада виділила землю під сквер імені Дмитра «Да Вінчі» Коцюбайла

Київрада виділила землю під сквер імені Дмитра «Да Вінчі» Коцюбайла 01.03.2024 15:07 Укрінформ У Печерському районі столиці надали дозвіл на відведення в постійне користування земельної ділянки під Сквер імені Дмитра Коцюбайла (Да Вінчі).

Про це повідомила Київська міська рада за підсумками пленарного засідання, що відбулося 29 лютого, передає Укрінформ.

Ідеться про ділянку на вулиці Миколи Гайцана, 12/14 у Печерському районі столиці. Площа її становить близько 0,17 гектара.

Заступник міського голови – секретар Київради Володимир Бондаренко наголосив, що міська рада підтримує всі заходи зі вшанування пам’яті Героїв України.

«Український доброволець, командир 1 ОМБ «Вовки Да Вінчі» Збройних сил України, учасник російсько-української війни, Герой України Дмитро Коцюбайло загинув 7 березня 2023 року в боях за Бахмут. Війна забирає у нас найкращих. Дмитро Коцюбайло назавжди залишиться у пам’яті, як справжній патріот та Захисник своєї держави. Він бився за Україну і вів за собою людей», – зазначив посадовець.

Як повідомляв Укрінформ, у листопаді Київрада проголосувала за присвоєння заказнику «Протасів Яр» імені загиблого захисника України, громадського активіста Романа Ратушного.

Фото: Фейсбук Дмитра Коцюбайла (Да Вінчі)

Герой України Київ Київрада да Вінчі Сквер

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь