Київщина почала розробку Транспортної моделі регіону спільно з корейськими інвесторами

Київщина почала розробку Транспортної моделі регіону спільно з корейськими інвесторами Фото 03.03.2024 02:09 Укрінформ Південнокорейські інвестори допомагають удосконалювати транспортну інфраструктуру Київщини. Завдяки їхній допомозі вже розпочато розроблення Транспортної моделі Київщини.

Про це у Фейсбуці повідомив голова Київської обласної військової адміністрації Руслан Кравченко, передає Укрінформ.

«Трохи більше чотирьох місяців тому в Києві під час спільного форуму України та Республіки Корея домовилися з південнокорейськими інвесторами про їхню допомогу в удосконаленні транспортної інфраструктури Київщини. Вже цього тижня на Київщині приймали делегацію з Південної Кореї для напрацювання конкретних кроків з реалізації проєкту. З нашими партнерами ми вже почали розробку Транспортної моделі Київської області», – написав Кравченко.

Він зазначив, що така модель дозволить: проаналізувати стан пошкодження транспортної інфраструктури Київщини, розробити бачення та стратегію її відновлення, розробити комплексні плани просторового розвитку, оптимізувати транспортні потоки.

«Завдяки нашим партнерам зробимо транспортну інфраструктуру Київщини сучасною, комфортною, безпечною та економічно привабливою. Свої пропозиції максимально оперативно готові надавати райони та громади області, адже саме на місцях розуміють, що вкрай потрібно пристоличному регіону», – зауважив голова КОВА.

Голова південнокорейської делегації Лі Ми-Хіук розповів, що вражений побаченим на Київщині та здатністю навіть в умовах війни відбудовувати країну та будувати плани на майбутнє.

Своєю чергою Кравченко запевнив, що вже до кінця року, крім напрацьованої моделі, партнери розроблять та запропонують низку життєздатних проєктів з удосконалення транспортної інфраструктури й допоможуть у залученні приватних інвестицій для їхньої реалізації.

«Сучасна та розгалужена транспортна інфраструктура – це те, що потрібно мешканцям Київщини. І йдеться не лише про комфорт, а і про безпеку», – наголосив начальник Київської ОВА.

Як повідомляв Укрінформ, у Київській області представники неурядових організацій Південної Кореї обговорили співробітництво та долучення корейських організацій до відбудови пристоличного регіону.

Інфраструктура Транспорт Київ Київщина

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь