«Київська перепічка» продовжить працювати у проданій будівлі

«Київська перепічка» продовжить працювати у проданій будівлі Фото 10.01.2024 15:04 Укрінформ Широко відома «Київська перепічка», яка є однією із візитівок столиці, і надалі працюватиме у проданій за рекордні 150 мільйонів будівлі на вулиці Богдана Хмельницького.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Київська міська державна адміністрація.

За словами директора Департаменту комунальної власності Андрія Гудзя, на аукціоні за будівлю № 3 на вулиці Богдана Хмельницького вдалося отримати втричі більше коштів, ніж стартова ціна.

«150 мільйонів гривень за один лот – це абсолютний рекорд серед проданого комунального майна по всій країні за всі часи незалежності. Фактично, ми продали другий третій та четвертий поверхи будівлі, бо всі приміщення на першому поверсі, включаючи легендарну «Київську перепічку», вже знаходились у приватній власності. Тому із закладами громадського харчування нічого не трапиться – вони продовжать своє існування», – зауважив Гудзь.

Він звернув увагу на необхідність подібних аукціонів для наповнення бюджету спеціального фонду столиці.

150 млн грн від продажу цієї нерухомості буде направлено до спеціального фонду столиці, кошти з якого використовуються винятково на ремонти і будівництво соціально значимих об’єктів, таких як лікарні, садочки та школи.

«В умовах воєнного стану та обмежених можливостей столичного бюджету такі надходження дуже важливі і є вагомою підтримкою для комунальних закладів Києва», – заявив Гудзь.

«Київська перепічка» і надалі працюватиме у проданій будівлі в центрі столиці / Фото: Кирило Чуботін, Укрінформ

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь