Кличко просить Bihus.Info передати дані розслідування про Брагінського правоохоронним органам

Кличко просить Bihus.Info передати дані розслідування про Брагінського правоохоронним органам 18.03.2024 20:50 Укрінформ Київський міський голова Віталій Кличко публічно звернувся до журналістів Bihus.Info з проханням передати інформацію про директора Київського метрополітену Віктора Брагінського, оприлюднену в розслідуванні, правоохоронцям і антикорупційним органам.

Про це йдеться в його Телеграмі, передає Укрінформ.

«Прошу журналістів Bihus.Info передати інформацію щодо фактів, оприлюднених в розслідуванні стосовно Віктора Брагінського, правоохоронним та антикорупційним органам. А до правоохоронців звертаюся щодо оперативного і відкритого для громадськості розслідування інформації Bihus.Info», – зазначив Кличко.

Як повідомляв Укрінформ, 14 березня мер Києва Віталій Кличко заявив, що відстороняє Брагінського від обов’язків директора київського метрополітену.

Причиною стало розслідування журналістів Bihus info, у якому йдеться про численні порушення Брагінським вимог декларування майна.

15 березня начальник комунального підприємства «Київський метрополітен» Віктор Брагінський написав заяву про звільнення.

Фото: КМДА

Брагінський Метро Віталій Кличко Київ Bihus.Info

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь