Кличко відвідав одну з військових частин, якій Київ виділив майже ₴15,5 мільйона

Кличко відвідав одну з військових частин, якій Київ виділив майже ₴15,5 мільйона Фото 07.09.2023 15:45 Укрінформ Київський міський голова Віталій Кличко відвідав одну з військових частин, якій Київ з міського бюджету виділив майже 15,5 млн гривень.

Про це він повідомив у Телеграмі, передає Укрінформ.

“Відвідав одну з військових частин, якій Київ з міського бюджету виділив майже 15,5 млн грн. На ці кошти військові з Групи розмінування Державної спеціальної служби транспорту Міноборони України закупили 6 нових автомобілів та спорядження для потреб інженерно-саперного підрозділу й особового складу, який виконує бойові завдання”, – зазначив мер столиці.

Він підкреслив, що завдяки цій техніці сапери зможуть більш ефективно працювати на дорогах, в лісах та на об’єктах інфраструктури всієї України.

Також за кошти столиці у військовій частині добудували адміністративне приміщення та відремонтували приміщення для військових.

“Ця допомога від громади Києва вкрай необхідна нашим захисникам. Велика повага та честь кожному, хто б’ється за Україну, за незалежність і свободу нашої держави. Разом ми переможемо!” – наголосив Кличко.

Як повідомляв Укрінформ, у 2023 році Київська міська рада додатково збільшила фінансування міської цільової програми з організації військової служби, виконання військового обов’язку, мобілізаційної підготовки і територіальної оборони «Захисник Києва» до п'яти мільярдів гривень.

Віталій Кличко Військові Київ

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь