Кличко звільнив директора ритуальної служби за неналежну роботу

Кличко звільнив директора ритуальної служби за неналежну роботу 25.10.2023 16:54 Укрінформ Київський міський голова Віталій Кличко звільнив директора ритуальної служби спеціалізованого комунального підприємства «Спеціалізований комбінат підприємств комунально-побутового обслуговування» Олександра Голуба.

Як передає Укрінформ, про це повідомила пресслужба Київської міської державної адміністрації.

“Сьогодні мер Києва Віталій Кличко звільнив директора ритуальної служби спеціалізованого комунального підприємства «Спеціалізований комбінат підприємств комунально-побутового обслуговування» Олександра Голуба. Підписане відповідне розпорядження”, – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що підставою для звільнення стало неналежне виконання очільником ритуальної служби своїх посадових обов’язків та незадовільна робота.

Виконання обов’язків директора служби тимчасово покладене на його заступника до моменту призначення нового директора в установленому законом порядку.

Як повідомлялося, у липні в Києві прокуратура та поліція проводили обшуки у комунальній ритуальній службі через мільйонні розкрадання бюджету.

Похорон Віталій Кличко Звільнення Ритуальна служба

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь