Компанія Fraport передасть Києву €100 тисяч як благодійну допомогу – Кличко

Компанія Fraport передасть Києву €100 тисяч як благодійну допомогу – Кличко 06.09.2023 16:57 Укрінформ Компанія Fraport, один з найбільших операторів аеропортів Європи, передасть Києву як благодійну допомогу 100 000 євро.

Про це у Телеграмі повідомив Київський міський голова Віталій Кличко, передає Укрінформ.

“Поспілкувався онлайн з виконавчим директором компанії Fraport Штефаном Шульте. Fraport – один з найбільших операторів аеропортів Європи. Подякував Німеччині за підтримку і допомогу, яку ми дуже цінуємо. Пан Шульте повідомив, що компанія, яку він очолює, передасть Києву як благодійну допомогу 100 000 євро”, – зазначив мер.

Крім того, сторони обговорили й подальшу співпрацю. В тому числі допомогу німецьких партнерів у майбутньому, післявоєнному відновленні й налагодженні роботи українських аеропортів. Зокрема, й муніципального аеропорту столиці «Київ» імені І. Сікорського.

“Штефан Шульте підкреслив, що впевнений: Україна повинна перемогти в цій війні і переможе! Я запросив його відвідати Київ”, – написав Кличко.

Як повідомляв Укрінформ, від початку повномасштабного вторгнення уряд Німеччини надав фінансову допомогу в розмірі 1,55 млрд дол., левова частина фінансування була спрямована у формі грантів.

Німеччина Віталій Кличко Київ допомога

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь