Мер Лондона відмовив Кличку у наданні автівок, що підлягають утилізації – The Telegraph

Мер Лондона відмовив Кличку у наданні автівок, що підлягають утилізації – The Telegraph 16.12.2023 10:54 Укрінформ Мер Києва Віталій Кличко запропонував лондонському колезі Садіку Кану передати Україні частину автомобілів, які підлягають утилізації, для подальшого їх використання у зоні бойових дій, проте йому відмовили.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє The Telegraph.

Зазначається, що Кличко у вересні звернувся до Кана з пропозицією передати Україні частину транспортних засобів, які за лондонською схемою утилізації Ulez мають бути здані на металобрухт. Він пояснив, що ці автівки матимуть «величезний потенціал» і використовуватимуться для «різноманітних рятувальних і транспортних ролей».

Однак 12 грудня Кан відповів меру української столиці, що не може погодитися на його пропозицію, оскільки вона не відповідає «юридичному порогу», який вимагає від Ulez приносити економічну, соціальну та екологічну користь лондонцям.

Зазначається, що під транспортними засобами, які підлягають утилізації, маються на увазі повнопривідні пікапи.

Згідно зі схемою Ulez, автомобілісти Лондона можуть отримати одноразову виплату у розмірі 2000 фунтів стерлінгів (понад 2400 доларів США) за здачу на металобрухт авто, яке не відповідає вимогам податку на забруднення навколишнього середовища.

Декілька британських політиків розкритикували позицію Кана щодо передачі автівок Україні. Зокрема кандидатка у мери Лондона від консерваторів Сьюзан Холл назвала відмову Кана «абсурдною», а на думку колишнього міністра уряду від партії Торі сера Джона Редвуда, схема Ulez є «надзвичайно шкідливою не лише для Лондона, але й для всього світу».

Як повідомляв Укрінформ, у жовтні ДСНС України отримала вісім транспортних засобів у межах міжнародної технічної допомоги від уряду Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії.

Фото: КМДА

Автомобіль Лондон Віталій Кличко

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь