Музей історії України менш ніж за добу зібрав кошти на демонтаж церкви-МАФу в Києві

Музей історії України менш ніж за добу зібрав кошти на демонтаж церкви-МАФу в Києві 09.04.2024 14:25 Укрінформ Національний музей історії України менш ніж за добу зібрав 772 тисячі гривень на демонтаж незаконно збудованої на його території церкви-МАФу та оголосив про зупинення збору.

Як передає Укрінформ, про це йдеться на сторінці музею у Фейсбуці. 

«Друзі, ви неймовірні, ви зібрали необхідну суму (а це 772 тисячі гривень) для демонтажу самочинного «церкви-МАФу» на території музею, менш як за добу», – йдеться в дописі.

У музеї історії України зауважили, що швидкість, з якою вдалося зібрати необхідну суму, свідчить про те що українське суспільство підтримує знесення самочинного церковного МАФу в історичному серці Києва на Старокиївській горі.

«Ми дуже вам вдячні за вашу небайдужість та зупиняємо збір! Дякуємо всім хто пожертвував кошти на цю справу, дякуємо всім хто поширював цю інформацію! Українці вкотре довели, що об'єднавшись разом ми можемо творити дива», – наголосили в музеї.

Як повідомляв Укрінформ, 8 квітня Національний музей історії України оголосив збір коштів на демонтаж незаконно збудованої на його території церкви-МАФу.

Фото: Музей історії України, Фейсбук

Церква МАФ Київ Музей історії України Демонтаж

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь