На будівлі Київради оновлюють банер, що нагадує про героїзм захисників Маріуполя

На будівлі Київради оновлюють банер, що нагадує про героїзм захисників Маріуполя 09.03.2024 13:03 Укрінформ На будівлі Київської міськради спільно з Асоціацією родин захисників "Азовсталі" оновлюють банер, який нагадує про героїзм захисників Маріуполя та необхідність їхнього повернення додому живими.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє КМДА.

Як ідеться в повідомленні, "захисники Маріуполя, "Азовсталі", усі наші герої – це титани, на яких тримається Україна. Немає стільки слів, щоб повністю висловити їм вдячність за все, що вони роблять для кожного з нас".

У Києві закликають світову спільноту робити все необхідне, щоб кожен український військовополонений повернувся додому.

“Цей банер буде на будівлі, допоки останній захисник Маріуполя не повернеться додому. Як вимога, як нагадування нам та світу про полонених героїв", – наголосили в Київраді.

Банер був розміщений на будівлі Київради у червні 2022 року за ініціативи Асоціації родин захисників "Азовсталі" і Фонду підтримки родин захисників "Азовсталі".

Як повідомляв Укрінформ, у лютому в північній частині острова Хортиця встановили сталевий тризуб, виготовлений із довоєнної партії сталі виробництва меткомбінату "Азовсталь".

Фото: kyivcity.gov.ua

Азовсталь Маріуполь Київ

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь