На Воскресенському проспекті до кінця жовтня обмежать рух – наноситимуть захисне покриття

На Воскресенському проспекті до кінця жовтня обмежать рух – наноситимуть захисне покриття Фото 16.08.2023 13:17 Укрінформ На Воскресенському проспекті в Києві із 17 серпня до початку жовтня триватимуть роботи з влаштування захисного покриття на дороги.

Про це повідомили у КМДА, передає Укрінформ.

"На Воскресенському проспекті влаштують захисне покриття, яке продовжить термін експлуатації дороги на 5-7 років та дозволить зекономити кошти на утримання. Роботи розпочнуть із 17 серпня та завершать на початку жовтня", – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що на час ремонту фахівці послідовно перекриватимуть смуги, а швидкість на ділянці обмежать до 40 км/год.

Згідно з повідомленням, перед влаштуванням захисного тонкошарового покриття спеціалісти виконали роботи з вирівнювання бортового каменю, люків, решіток зливостоків та провели дрібний ремонт покриття.

Нове полотно влаштують за технологією «СларіСіл». Воно складатиметься з двох шарів: нижній шар вирівнює та цементує пошкоджену основу, верхній – виконує захисну функцію та забезпечує достатню шорсткість. Загалом на Воскресенському проспекті облаштують захисне тонкошарове покриття площею 93 тис. кв. м.

Застосування технології дозволяє продовжити час експлуатації покриття та відтермінувати проведення капітального ремонту. Після завершення основних робіт дорожники нанесуть розмітку з використанням зносостійкого матеріалу – холодного пластику.

Як повідомляв Укрінформ, у Києві із 15 до 31 серпня через новий етап капітального ремонту на вулиці Олександра Довженка частково обмежать рух транспорту.

Фото: kyivcity.gov.ua

Дороги Київ Ремонт

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь