НАБУ перевіряє діяльність Брагінського на посаді глава Київського метрополітену

НАБУ перевіряє діяльність Брагінського на посаді глава Київського метрополітену 11.04.2024 13:57 Укрінформ Національне антикорупційне бюро у ході слідства перевіряє діяльність Віктора Брагінського на посаді очільника КП «Київського метрополітену» після виходу журналістського розслідування.

Як передає Укрінформ, про це інформує Рада громадського контролю НАБУ у Фейсбук.

Зазначається, що Рада громадського контролю НАБУ направила відповідний запит в НАБУ і поспішає поділитися інформацією.

«15 березня прокурор відділу САП на підставі інформації від журналістів зареєстрував кримінальне провадження №42024000000000403. Наразі здійснюється досудове розслідування», – йдеться у повідомленні.

Як повідомлялося, начальник комунального підприємства «Київський метрополітен» Віктор Брагінський 15 березня написав заяву про звільнення після розслідування журналістів.

14 березня мер Києва Віталій Кличко заявив, що відстороняє Брагінського від обов’язків директора Київського метрополітену.

У розслідуванні журналістів Bihus info йдеться про численні порушення Брагінським вимог декларування майна. Також стало відомо, що родичі посадовця скуповують дороге майно. Водночас Київський метрополітен укладав контракти з оточенням Брагінського за значно завищеними цінами.

Брагінський Метро НАБУ Журналіст Розслідування

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь