Негода у Києві пошкодила найбільший прапор України

Негода у Києві пошкодила найбільший прапор України 28.10.2023 18:50 Укрінформ Пошкоджений через негоду найбільший прапор України замінять одразу після поліпшення погодних умов.

Про це повідомляє Київська міська державна адміністрація, передає Укрінформ.

«Через екстремальні погодні умови поривами вітру був пошкоджений найбільший прапор України – попри те, що напередодні його приспустили для збереження цілісності. Міцне вітростійке полотнище не витримало негоди, яка вирує у столиці. Однак на такі випадки ми і передбачили запасні елементи», – сказав заступник голови КМДА В'ячеслав Непоп.

Зазначається, що наразі пошкоджені залишки полотнища з флагштока зняли. Новий прапор України замайорить над київськими схилами, щойно поліпшаться погодні умови.

Як повідомляв Укрінформ, у День Державного Прапора України у Києві підняли найбільший стяг в Україні. Сам флагшток нині є найбільшим в Україні. Його висота – близько 90 метрів, вага – 32 тонни. Розмір полотнища прапора – 16 на 24 метри.

Станом на 15:30 в столиці внаслідок дощу та сильних поривів вітру загинули двоє чоловіків 65 та 35 років, постраждали семеро осіб (віком від 21 до 69 років), пошкоджено два житлові будинки, три кіоски та 10 автомобілів.

КМДА Прапор Київ

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь