Підготовка до опалювального сезону: Київ спрямував понад ₴1 мільярд на ремонт обладнання

Підготовка до опалювального сезону: Київ спрямував понад ₴1 мільярд на ремонт обладнання Фото, відео 05.09.2023 15:54 Укрінформ Цього року з міського бюджету столиці спрямували понад 1 млрд грн на ремонти обладнання теплоджерел, що були пошкоджені внаслідок ворожих обстрілів.

Про це у Телеграмі повідомив Київський міський голова Віталій Кличко, передає Укрінформ.

“Цього року з міського бюджету спрямували понад 1 млрд грн на ремонти обладнання теплоджерел, що були пошкоджені внаслідок ворожих обстрілів. А також – на придбання пересувних котелень, що, за потреби, забезпечуватимуть теплом заклади соціальної сфери, зокрема й лікарні”, – зазначив мер.

Він підкреслив, що Київ активно готується до опалювального сезону. За його словами, комунальні та інші служби працюють у посиленому режимі, адже до виконання планових ремонтних робіт додалися роботи з відновлення зруйнованої чи пошкодженої інфраструктури.

Крім того, Кличко поінформував, що теплопостачальні підприємства столиці завершують гідравлічні випробування на мережах та теплоджерелах.

“Уже усунули більше 2 000 пошкоджень трубопроводів. Зокрема ліквідували 250 пошкоджень на трубопроводах великих діаметрів”, – написав столичний голова.

Роботи з реконструкції теплової магістралі найбільшого діаметру – 720 мм, що постачає тепло для всього Подолу, завершать до початку опалювального сезону.

“Сьогодні перевірив, як триває реконструкція теплової магістралі найбільшого діаметру – 720 мм, що постачає тепло для всього Подолу. Реконструкція триватиме без відключення гарячого водопостачання. Роботи завершимо до початку опалювального сезону”, – зазначив мер у Телеграмі.

За його словами, за останніх 5 років на цій ділянці виявили більше 40 пошкоджень.

Він зауважив, що перший етап комплексної перекладки тут розпочали у 2020 році. Тоді виконали модернізацію магістральної теплотраси довжиною понад 1,5 км. Зараз триває другий етап.

“Уже зробили капремонт обладнання теплової камери, замінили зношену запірну арматуру та будівельні конструкції. Перекладку магістралі виконують від теплокамери до теплокамери. Замість зношеної тепломагістралі прокладають попередньо ізольовані труби європейського зразка, які обладнані системою сигналізації про пошкодження”, – поінформував міський голова.

Кличко підкреслив, що завдяки модернізації тепломереж і теплотехнічного обладнання, покращиться якість теплопостачання для майже 400 житлових будинків, 3 лікувальних закладів, 51 навчального закладу та 423 відомств.

Як повідомлялося, минулої зими внаслідок ворожих ударів було серйозно пошкоджено близько 63% обладнання, необхідного для стабільного проходження осінньо-зимового періоду.

Бюджет Опалювальний сезон Віталій Кличко Київ

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь